Samsung LS24F320GAUXEN 24" Essential Monitor 1920x1080/16:9/250cd/m2/HDMI
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 636.00 mm |
| Gross height (mm) | 363.00 mm |
| Gross weight | 3.80 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Net weight | 2.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Producer | Samsung |
| Tare weight (kg) | 1.40 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: samsung ls24f320gauxen 24, ls24f320gauxen, samsung, monitorid

